KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6183388
nr 618 3388
Skulptur
Förgylld brons, 1900-tal, höjd: 27
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 11 januari 2010